MOBILE
CEL SYSTEMU
System przeznaczony jest dla przedstawicieli i właścicieli firm typu „door to door” w dziedzinie kosmetyki. Otwarta walizka jest niezwykle efektowna i stanowi zbiór wszystkich dostępnych zapachów perfum, oznaczonych przyjemnymi dla oka kolorowymi naklejkami. Poprzez aplikację PB zainstalowaną na tablecie znajdującym się w walizce klient dosłownie w 5 minut może dopasować zapach do swojej osobowości i dokonać jego zakupu.
ZALETY SYSTEMU
System został idealnie dopasowane do obecnych potrzeb rynkowych i spośród jego wielu zalet można wymienić najważniejsze::
  • Wyeksponowanie wszystkich zapachów, co daje możliwość szybkiego przetestowania każdego z nich i zakupu;
  • Doskonały pomysł na prezent powodujący chęć powrotu klienta;
  • Efektywne wykorzystanie przestrzeni w swoim salonie;
  • Zwiększenie zysków salonu bez żadnego wysiłku – stoisko samoobsługowe;
  • Duża funkcjonalność i nowoczesny wygląd.
OPIS SYSTEMU

1. walizka w kolorystyce marki 2. tablet z oprogramowanie
3. easy find 4. zamykany
SYSTEM MOBILE
wymiary: 420 x 300 x 180 mm
walizka w kolorystyce marki tablet z oprogramowaniem - Test dla Niej, dla Niego, dla Konesera, na prezent. Easy find - oddzielne wnęki
dla flakoników.
zamykany
Oferta specjalna

Tylko teraz możesz przetestować nasz mobilny system BEZ KONSEKWENCJI i BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i ich nieufności do nowych rozwiązań przygotowaliśmy specjalną ofertę na System ParfumBar® MOBILE. Umożliwia ona przetestowanie walizki PB nie płacąc za nią, a rozliczenie nastąpi dopiero po sprzedaży perfum.

Nie ma tutaj żadnych haczyków czy ukrytych kosztów – chcemy aby każdy był pewny swojego wyboru przed zakupem. A tak bardzo jesteśmy przekonani o skuteczności Systemu ParfumBar® MOBILE, że jesteśmy w stanie na początku udostępnić Ci go za darmo.

NIC NIE TRACISZ – A ZYSKAĆ MOŻESZ TAK WIELE!
Opis i wymiary
Oferta specjalna