Towar handlowy

Każda butelka to woda perfumowana o wysokim stężeniu olejków zapachowych.
Perfumy 50ml

Te perfumy to jakość w każdym detalu: flakon z wysokiej jakości szkła, atomizer, dzięki któremu wytwarzana mgiełka zapachowa precyzyjnie pokryje wybraną przez nas część ciała oraz gustowne opakowanie, na którym można umieścić życzenia w przypadku podarowania ich jako prezent. Jednym słowem elegancja w czystej postaci!
Perfumy 35ml/20ml

Butelki o pojemności 35ml oraz 20ml są umieszczone w praktycznym aluminiowym etui, które otwiera się poprzez przekręcenie. Tuba chroni perfumy przed uszkodzeniem oraz jest gwarancją trwałości zapachu. Etui ze względu na rozmiar i niezwykle poręczną formę świetnie sprawdza się w damskiej torebce lub w schowku samochodowym.Blottery + próbki + tester

Profesjonalna sprzedaż perfum związana jest z odpowiednią prezentacją zapachów. Dlatego wszystkie nasze aromaty dostępne są również jako eleganckie testery w ekonomicznej pojemności 100ml. Wybrany zapach przedstawiamy na szerokich paskach zapachowych (blotterach), które są w postaci mini zakładek. W celu reklamowania wysokiej jakości perfum można skorzystać z próbek o pojemności 2ml z praktycznym atomizerem zapakowanych w mini kopercie.Kartoniki + opakowania

Pierwsze wrażenie na kliencie wywiera opakowanie zewnętrzne perfum, w związku z tym prosta elegancja naszego kartonika podkreśla charakter tego co znajdzie on w środku. 50ml flakon jest idealnym rozwiązaniem na prezent, a dodatkowo na prośbę klienta można dołączyć indywidualne życzenia i opis osobowości dla solenizanta. Specjalnie zaprojektowana torebka gwarantuje, że zakup bezpiecznie trafi do miejsca docelowego.

Opakowanie 3 EDP

Lubisz używać różnych zapachów w zależności od okazji? Chcesz mieć swoje ulubione perfumy w trzech poręcznych buteleczkach i zawsze mieć je pod ręką? A może szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? We wszystkich tych przypadkach powinieneś skorzystać z estetycznego opakowania, które w zamszowej wyściółce prezentuje 3 sztuki perfum w srebrnym etui o pojemności 20ml lub 35ml.
Perfumy
Blottery + próbki + tester
Kartoniki + opakowania
Opakowanie 3 EDP